WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:486,095
  • Liczba wejść:20,560

    W dniu 27 kwietnia 2022 roku miały miejsce trzy spotkania autorskie zorganizowane przez GBP dla uczniów klas III i V ze szkół podstawowych w Tylmanowej. Gościem była pisarka Jolanta Reisch – Klose. Spotkania odbyły się z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Autorka prezentując swoją twórczość dowodziła, że w książkach można znaleźć wiele ciekawych informacji, wniknąć w świat fantazji, nauki i przyrody, książki mogą być też lekarstwem dla smutnych uczuć. Następnie uczniowie klasy III mieli za zadanie zaprojektować i namalować ilustrację do ulubionej książki. Za piękne prace nagrody książkowe otrzymali: Kacper Jurek, Rozalia Drozdowska, Maksymilian Kotowicz. W wyniku zaproponowanych przez panią Jolantę ciekawych ćwiczeń redakcyjnych, uczniowie klasy V wymyślali opowiadania. Wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymali: Szymon Adamczyk, Michał Polczyk, Lena Piszczek i Mateusz Nawara.

    Na zakończenie interesującego spotkania uczniowie zadawali autorce mnóstwo pytań i otrzymali autografy na specjalnie przygotowanych zakładkach oraz na zakupionych książkach.

    Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu Promocja czytelnictwa  pn. „Jak nie czytam, jak czytam!”

    Galeria: