WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:486,120
 • Liczba wejść:20,561

  W dniu 21 kwietnia w WOK w Ochotnicy Dolnej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Izabelą Skrzypiec-Dagnan, zorganizowane przez GBP w Ochotnicy Dolnej.

  Pani Izabela z wykształcenia jest historykiem sztuki, pracuje jako muzealnik. Pisze powieści obyczajowe i romantyczne. Jest laureatką wielu konkursów prozatorskich i poetyckich.

  Autorka z pasją zaprezentowała swoją twórczość pisarską, przeczytała kilka fragmentów z najnowszej powieści i zdradziła o czym będzie kolejna, która ukaże się jesienią. Pani Izabela opowiadała o swoim zamiłowaniu do malowania ikon, tworzenia w ceramice, układania pięknych kompozycji roślinnych w szklanych słojach. Z okazji trwającego Tygodnia Ekologii pisarka przybliżyła wiele ciekawostek o ekologii i początkach sadzenia roślin w szkle.

  Na zakończenie uczestnicy zakupili książki z autografem autorki.

  W dalszej części spotkania Pani Izabela pokazywała i instruowała jak prawidłowo założyć własny las w słoiku i jak o niego dbać. Uczestnicy ochoczo wzięli się do pracy i powstały piękne, roślinne kompozycje.

  Spotkanie było bardzo ciekawe, a  warsztaty sprawiły wszystkim wiele radości.

   

  Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu Promocja czytelnictwa  pn. „Jak nie czytam, jak czytam!”

  Galeria: