WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/hosting21/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

W dniu 20 marca 2019 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej zorganizowała spotkanie autorskie pt. „Wiosna z książką w bibliotece” z zaprzyjaźnionym już z naszą gminą Andrzejem Grabowskim Kawalerem Orderu Uśmiechu, znanym pisarzem, autorem kilkudziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, opowiadań dla dorosłych, tomików poezji wyróżnionych nagrodami literackimi w Gdańsku, Warszawie i Paryżu, autora licznych fraszek, satyr, felietonów, humoresek, programów kabaretowych, widowisk scenicznych.

Tym razem pan Andrzej gościł w Szkole Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej. Kolejny raz za jego pośrednictwem uczniowie przenieśli się w świat fantazji. Autor z pasją opowiadał o swym bogatym dorobku pisarskim oraz o licznych podróżach. Pisarz przekazał wiele cennych życiowych spostrzeżeń, namawiał do realizowania swoich marzeń i chętnie odpowiadał na liczne pytania młodzieży. Spotkanie przebiegło w przyjaznej i humorystycznej atmosferze. Na zakończenie pan Grabowski dokonywał wpisów do pamiętników oraz do zakupionych książek.

Galeria: