Drogi Czytelniku! Termin zwrotu wypożyczonej książki już dawno minął? A może w jej oddaniu przeszkodziły jakieś niespodziewane okoliczności? Wizja kary finansowej Cię przeraża? Co masz teraz zrobić? Po prostu koniecznie do nas przyjdź!

Gminna Biblioteka Publiczna ogłasza amnestię dla wszystkich przetrzymujących książki. W dniach od 19 lutego do 29 marca 2019 roku można będzie bez konsekwencji finansowych uregulować swoje zaległe zobowiązania wobec bibliotek w naszej gminie. W bibliotece w Ochotnicy Dolnej oraz w filiach - w Ochotnicy Górnej i w Tylmanowej przyjmowane będą zwroty książek przetrzymywanych powyżej 1 miesiąca bez pobierania kar regulaminowych.

Zapraszamy!