W dniu 23 listopada Bibliotekę w Ochotnicy Dolnej odwiedzili uczniowie kl. IV ze szkoły podstawowej Centrum oraz panie Beata Duda i Agata Chlipała. Podczas spotkania uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zorganizowali nawet pokaz taneczny. Następnie przeprowadziliśmy zajęcia biblioterapeutyczne pt. „Czy mogę być przyjacielem samego siebie?”, które poruszyły problem braku akceptacji siebie, a także nieumiejętności radzenia sobie z własną złością, która w postaci agresji jest przenoszona na innych. Nawiązując do tematu spotkania przeczytaliśmy i omówiliśmy opowiadanie Małgorzaty Musierowicz pt. „Kurczak”. Na zakończenie wykonaliśmy misiowe zakładki do książek na uczczenie zbliżającego się święta pluszowego misia.