WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:400,022
 • Liczba wejść:14,151

  Komunikat o błędzie

  Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/hosting21/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

  W dniu 15 marca Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej zorganizowała spotkanie autorskie pt. „Podróże do piękniejszej strony świata”  z zaprzyjaźnionym z nami poetą, prozaikiem, Kawalerem Orderu Uśmiechu - Andrzejem Grabowskim. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. majora H. Sucharskiego w Tylmanowej.

  Pan Andrzej kolejny raz zafundował nam prawdziwą ucztę literacką. Lekko i z humorem podawał liczne powody do odwiedzania piękniejszej strony świata, mówił o potędze marzeń i sile wyobraźni.  Pisarz opowiadał o swojej twórczości, o inspiracjach, podróżach, pasjach. Bawił dzieci śmiesznymi wierszykami oraz ciekawymi historiami. Opowiedział o genezie powstania Orderu Uśmiechu oraz wyjaśnił, jak ważną rolę w naszym życiu ogrywa uśmiech i serdeczność względem drugiego człowieka. Chętnie wdawał się w dyskusje  i odpowiadał na liczne pytania młodych słuchaczy. Spotkanie było bardzo udane, nacechowane wartościami dydaktycznymi i wychowawczymi.

  Na koniec spotkana Autor życzył nam wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, skupienia się nad tym co jest ważne i refleksji nad swoim życiem i istotą świąt.

             

  Galeria: