W dniu 8 czerwca bibliotekę w Ochotnicy Górnej odwiedziły dzieci z przedszkola wraz z opiekunami. Po krótkiej rozmowie o książkach i pracy biblioteki maluchy pokolorowały mieise. NAstępnie wspólnie czytaliśmy książeczki o misiach.

We wtorek 13 czerwca bibliotekę w Ochotnicy Górnej odwiedzili uczniowie z klasy "0" ze szkoły podstawowej z panią wychowawczynią Agnieszką Kuziel. Po przeczytaniu ksiażek o Franklinie, Zeróweczka wykonała swoje książeczki, w których oprócz rysunków znalazły się także wymyślone do nich historyjki. Życzymy młodym czytelnikom udanych wakacji i zapraszamy do korzystania z biblioteki.
                                                                                                                                                                                                                                                                  Czesława Czajka