Z okazji ferii zimowych  dnia z 31 stycznia / 1 lutego zorganizowaliśmy Noc w  Bibliotece Publicznej w Tylmanowej

Nasza Biblioteka po raz kolejny zorganizowała  magiczną Noc w Bibliotece w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi. Dla 8 ochotników nocnych atrakcji przygotowano; zajęcia plastyczne, wspólne wieczorne czytanie oraz wiele gier i zabaw.  Radości było co niemiara a biblioteka tętniła życiem do późnej nocy. Rano zjedliśmy wspólne śniadanie i o godzinie 8.30 niechętnie ale wszyscy opuściliśmy bibliotekę z nadzieją na kolejną taką przygodę.

Zadowolenie i uśmiech czytelników to największa nagroda za wysiłek włożony w przygotowanie całego przedsięwzięcia. Dzieciakom dziękuję za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

Katarzyna Ziajkiewicz