Zachęcamy do udzialu w konkursie dla czytelników pt. „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”, którego organizatorem jest serwis internetowy Clicktrans.pl.

I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. małopolskim

„Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!

Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterówJ Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Zasady:

1. Puśćcie wodze wyobraźni i odpowiedzcie na pytanie: „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”.
    2. Odpowiedź wraz ze skanem wypełnionego formularza zgłoszeniowego prześlijcie na adres: konkurs@clicktrans.pl, w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników małopolskich bibliotek”
    3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa małopolskiego.
    4. Na pytanie konkursowe można odpowiedzieć w języku polskim lub angielskim.
    5. Na Wasze prace czekamy do 13 listopada 2020.

Nagrody:

- 500 zł dla Autora lub Autorki najciekawszej odpowiedzi

- 500 zł dla biblioteki (lub filii) wskazanej przez Laureata/kę – na zakup nowych pozycji do księgozbioru

Forma pracy:

- tekstowa – maks. 1200 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf

- graficzna – zdjęcia lub grafiki; format jpg/png/pdf; łączna waga maks. 6 MB

- wideo – maks. 1 minuta

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada 2020.

Zwycięska praca zostanie opublikowana na naszym blogu transportowym lub jego angielskim odpowiedniku: https://clicktrans.com/blog/.

Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-dla-czytelnikow-malopolskich-bibliotek.

Organizatorem konkursu jest serwis transportowy Clicktrans.pl, pomagający osobom szukającym transportu niestandardowych rzeczy znaleźć odpowiednich przewoźników, a przewoźnikom – zdobywać nowe zlecenia transportowe.