W dniu 9 marca w WOK w Ochotnicy Dolnej odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Wiejski Ośrodek Kultury. Spotkanie rozpoczęło się od przezabawnego przedstawienia pn. „Kobieta zmienną jest” w wykonaniu kabaretu EWG z Doruchowa. Po tak humorystycznym występie Zastępca Wójta pan Krzysztof Jurkowski wręczył nagrody książkowe Najaktywniejszym Czytelniczkom w 2019 roku. Następnie panie z przyjemnością poddały się zabiegom pielęgnacyjnym, przeprowadzanym przez panią Beatę Sikora. Wiele pań z ochotą skorzystało z fachowej porady jak dbać o cerę oraz z komputerowej analizy skóry, którą przeprowadziła pani Bożena Jachymiak. Chętnych nie zabrakło też do nauki wykonywania pięknych i misternych kwiatów z krepiny i bibuły, a cierpliwie uczyła tego pani Władysława Kurzeja.

Podczas spotkania rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród, które ufundowały: Beata Sikora, Agata Groń, Bożena Jachymiak, Lucyna Bochnak, Justyna Chlipała, Mariola Syjud, Magdalena Czajka, Renata Stec. Poczęstunek ufundował Marcin Rusnak - Cukiernia Rusnak.

Za wszystkie fanty i słodkości bardzo dziękujemy.

Wszystkim Paniom dziękujemy za przybycie i przesympatyczną atmosferę i życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.