W czasie ferii w dniach od 18.01-25.01.2019 w Bibliotece w Ochotnicy Górnej mialy miejsce warsztaty  dla młodszych pociech. W poszczególne dni w czasie zajęć odbyło się  wspólne czytanie książek wybranych przez dzieci. Następnie powstawały zakładki do książek, piękne obrazki oraz pełne ciepłych życzeń laurki dla ukochanych babć i dziadków. Powstały również ozdabiające biblioteczne okno oraz wnętrze - wydzieranki z papieru i kwiaty z bibuły, Dzieci podjęly także próby pisania własnych ksiązek, co dostarczylo dużo radości i uśmiechu. Można było też skorzystać z komputerow. W zająciach wzięło udzial 27 osób.